Menu
Sepetim

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Alpagu Taktik kolluk kuvveti personelinin gerek taktik anlamda ekipman ve techizat donanımı olarak , gerekse savunma sanayinde teknolojik ve otonom sistemler anlamında katkı sunmak amacı ile 2019 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kuruluştan bu yana her zaman profesyonelliğimizin , istikrarlı büyümemizin ve yaratıcılığımızın en büyük sebebi yapmış olduğumuz işi severek, özveri ile yapmamız ve yapmış olduğumuz her taktik ürüne dair birliklerdeki komutanlarımız ile görüşüp ürün kullanımı ve kullanışına dair olumlu ve olumsuz geri bildirimleri bizzat kullanıcının önerisi dahilinde yapmamız olmuştur. Alpagu Taktik her zaman kalite ve güven içinde kendini kanıtlamış kısa sürede yüzlerce asrkeri birlikte  binlerce personelin ilgi ve takip odağı olmuştur. Modern teknikleri kullanıp piyasada kendini kanıtlamaya devam ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

 MİSYONUMUZ


Birincil amacımız olan ülkemizin huzurunu ve güvenliğini sağlayan kahraman silahlı kuvvetlerimizin kullandığı ürünleri geliştirmek ve milli ve yerli savunma sanayi alanında en iyiler arasında yer almaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyonumuz doğrultusunda, kullanılan ürünlerin coğrafi kullanım yerlerine uygunluğu, ısı değişimine olan uygunluğu ve en üst kalitede olması için standart üstü hammadde ar-ge datalarımız mevcuttur. Üretilen prototiplerin bizzat kolluk kuvvetlerimizin Ar-Ge başkanlıklarında denetlenip onayından sonra seri üretime geçmektedir. Kendi bünyemizde ürettiğimiz ürün kalıpları için her geçen gün daha farlı tasarımlar deneyerek ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda coğrafi ve kullanım koşullarına bakılarak ürünlerimizin büyük bir kısmına ömür boyu değişim garantisi verilmektedir.

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.